Ubytovanie v Nitre

Kompletná ponuka celého ubytovania v Nitre. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny a hostelov priamo v meste, alebo aj v okolí Nitry, kde nájdeme mestá Mojmírovce, Močenok, Beladice, Oponice a Vráble.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


6 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 6 1 

1. Agro Complex Apartments 

Foto: Agro Complex Apartments
Izieb: 13
Hodnotenie hostí
82 %

Apartmány Agro Complex sa nachádzajú v apartmánovom dome v pokojnej časti Nitry, iba 100 metrov od výstaviska Agrokomplex a 4 km od priemyselného parku Jaguar Nitra.


2. Penzion Pri Mlyne 

Foto: Penzion Pri Mlyne
Izieb: 13
Hodnotenie hostí
89 %

Penzión Pri Mlyne sa nachádza v pokojnej lokalite, 5 km od centra Nitry. Ponúka vám moderné izby s vlastnou kúpeľňou, TV s plochou obrazovkou, spoločnú kuchyňu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie zadarmo.

Izby

Jednolôžková izba
osoba20 - 20 EUR za noc
Dvojlôžková izba s oddelenými lôžkami
osoby30 - 30 EUR za noc
Dvojlôžková izba Deluxe
osoby35 - 35 EUR za noc

3. Avantgarde Apartment Zobor 

Foto: Avantgarde Apartment Zobor
Izieb: 4
Hodnotenie hostí
97 %

Apartmán Avantgarde Zobor sa nachádza v Nitre, 2,2 km od výstaviska Agrokomplex Nitra. Toto ubytovanie v súkromí má terasu a sídli v budove z roku 2016. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


4. Pensione Ristorante Moretti 

Foto: Pensione Ristorante Moretti
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
86 %

Pensione Ristorante Moretti sa nachádza v Nitre, 1,1 km od výstaviska Agrokomplex Nitra. Ponúka ubytovanie v klimatizovaných izbách s bezplatným Wi-Fi, izbovú službu, reštauráciu, terasu a výhľad na mesto.

Izby

Dvojlôžková izba Superior
osoby40 - 45 EUR za noc

5. Penzión Naj 

Foto: Penzión Naj
Izieb: 8
Hodnotenie hostí
89 %

Penzión Naj sa nachádza v Nitre, 4,1 km od Agrokomplexu Nitra. Ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. Na mieste sa nachádza reštaurácia, terasa a bar. Všetky izby majú satelitnú TV s plochou obrazovkou.


6. Palenica Jelsovce 

Foto: Palenica Jelsovce
Izieb: 12
Hodnotenie hostí
92 %

Ubytovacie zariadenie Pálenica Jelšovce so záhradou sa nachádza v Jelšovciach. Na mieste sa nachádza reštaurácia, terasa a bar. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. V hoteli sa podávajú kontinentálne raňajky.


6 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: